Idea Klinik Estetik ve Güzellik Merkezi

Genel ve Kalp Damar Cerrahi alanında hizmet veren Idea Tedavi Merkezi, bugün Türkiye’nin en büyük 4 şehirinde, toplam 6 kliniğiyle hizmet vermektedir. Günümüzde her gün yüzlerce hasta kabulü yapmakta olan Idea Klinik Türkiye’nin 4 büyük şehrinde 6 şubesinde SGK lı hasta kabul etmektedir.

Genel Cerrahi Alanında da Hizmet Vermektedir
İlk olarak Dr.Ece Nil KAYA tarafından düşünülen Idea klinik, ilerleyen zamanlarda genel cerrahi uzmanı olan Op. Dr. Atilla KAYA’nın ortak onaylaması ile daha etkin bir hale gelerek proktoloji (makat hastalıkları) alanında da hizmet vermeye başlamıştır. Varis’in yanı sıra, hemoroid (basur), kıl dönmesi, makat çatlağı (anal fissür), anal hematom, kondilom gibi hastalıklarında tedavisine başlamıştır. Günümüzde kıl dönmesi tedavisinde kullanılmakta olan Mikro sinüsektomi yöntemi Op. Dr. Atilla KAYA tarafından geliştirilmiş bir yöntem olup hala üzerinde çalışmalara devam edilerek geliştirilmektedir.

Idea Klinik’te Hemanjiom Tedaviside Yapılmaktadır
Tüm dünya da doğuştan gelen damarsal hastalıklardan biri de Hemanjiom yani Türkçe ismiyle damar benidir. Bu rahatsızlığın tedavisi için kalp damar cerrahi uzmanlarımız geliştirmiş oldukları skleroterapi ve lazer yöntemleriyle herhangi bir ameliyata gerek duymadan tedavi edebilmektedirler. Tüm kliniklerimiz her gün onlarca damar beni hastasına tedavi uygulamaktadır.

Bursa Şubesi İle Klinik Sayısı 6’ya Ulaştı
İstanbul / Bakırköy’de hizmet vermeye başlayan Idea klinik hastaların istek ve talep yoğunluklarına göre diğer illere yayılmaya devam ediyor. İstanbul da 3 olmak üzere Ankara ve İzmir klinikleri ardından son olarak Bursa’ya açılan klinikle şube sayımızı 6 ya ulaştırmış bulunmaktayız. Bu kliniklerin tümünde varis ve üstte belirttiğimiz diğer dallarda tedavi hizmeti vermekteyiz.

Plastik ve Estetik Cerrahi Branşında da Tecrübeli Uzmanlarımız İle Hizmet Vermeye Başladık
Yukarıda da belirttiğimiz üzere ilk olarak kalp damar cerrahisi, ardından genel cerrahi alanında başladığımız hizmetlerimize, plastik ve estatik cerrahi alanını da eklemiş bulunmaktayız. İstanbul / Şişli (Nişantaşı) kliniğinde görev yapmaya başlayan Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Mehmet KARTAL bu alanda insanların ihtiyaç duydukları tüm estetik uygulamalar için tecrübesi ve birikimiyle hizmet vermektedir.

Ücretsiz Muayene İmkanı Sunulmaktadır
Estetik alanında ki tüm muayeneler, uzmanlarımız tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. İrtibat numaralarımızdan bizimle iletişim kurarak, size en uygun tarih ve saatte randevu alarak muayene olabilir. Yapılması gereken yöntem ve ücretler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorum yapılmamış

Uzmana Sor